Varnėnų kaimo bendruomenės vaikų dienos centras

Projekto ir pedagogė dr. Rasa Rutkauskienė

Tel. 8 612 44550 el.
el. p.rasa.rutkauskiene@yahoo.de

Aukštasis išsilavinimas, 2018-2019 m. buvo projekto Varnėnų kaimo bendruomenės vaikų dienos centro vadovė ir pedagogė; Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos chemijos mokytoja ir Lazdijų r. Kučiūnų mokyklos chemijos-biologijos mokytoja, Druskininkų Leipalingio progimnazijos chemijos-fizikos mokytoja.

Socialinė darbuotoja Greta Šarkauskienė
Aukštasis išsilavinimas. 2015 m. baigė Vytauto Didžiojo universitetą socialinį darbą, nuo 2020m. vasario mėn. pradėjo dirbti Varnėnų bendruomenės vaikų dienos centre socialine darbuotoja. Labai patinka darbas su vaikais, rankdarbiai ir muzika.

Varnėnų bendruomenės vaikų dienos centro (toliau – Centras) veikla vykdoma nuo 2015 m. kurioje gali dalyvauti visi vaikai gyvenantys Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje. Centro veikla yra pritaikyta, kad kiekvienas dalyvis galėtų praleisti laiką, bei sudaryti patrauklias sąlygas šeimoms gyventi Lazdijų rajone.

Centro veikla vykdoma kiekvieną dieną nuo 15 val. iki 18 val., o birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais nuo 10 val. iki 17 val.

Projekto vykdymo metu visoms amžiaus grupėms yra formuojami, tobulinami bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, konfliktinių ir stresinių situacijų valdymo įgūdžiai, ugdomi socialiniai ir gyvenimo įgūdžiai.

 

Tikslas

Teikti profesionalias ir aukštos kokybės ugdymo paslaugas, siekiant užtikrinti vaikų saugumą, motyvaciją, skatinat sveiką gyvenimo būdą, turiningą laisvalaikį, meninių gebėjimų ugdymą, nusikalstamumo mažinimą. Ypač plėsti kompleksinį darbą su šeima siekiant sumažinti vaikų ir šeimų socialinę atskirtį bei padidinti socializaciją.

 

Uždaviniai;

1. Vaikų socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymas;

2. Vaikų kūrybinių įgūdžių ugdymas;

3. Stiprinti vaikų fizinį ir emocinį aktyvumą;

4. Pagalba ruošiant namų darbus;

5. Prevencinių renginių organizavimas;

6. Sudaryti sąlygas sociokultūriniam vaiko ugdymui;

Share on facebook
Facebook
Scroll to Top

Užsakykite naujienlaiškį!

Pirmi sužinokite visas Varnėnų kaimo bendruomenės  naujienas, informaciją apie artėjančius renginius ir kitą aktualią informaciją!