Varnėnų kaimo bendruomenės kapela "Špokas"

Varnėnų kaimo bendruomenė 2012 metais įgyvendinusi projektą „Muzikuojanti bendruomenė – versli bendruomenė“ finansuojamą Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos lėšomis įsigijo muzikos instrumentus: akordeoną, armoniką, smuiką, kontrabosą, gitarą, būgnų komplektą, sintezatorių.
Bendruomenei įsigijus instrumentus, o bendruomenės nario Leonui Patalavičiaus iniciatyva  suradus muzikantus buvo įkurta bendruomenės kapela “Špokas”.
Pirmieji kapelos muzikantai buvo: Leonas Patalavičius (smuikas), Romas Dudzinskas (armonika), Juozas Šarkauskas (armonika), Kęstutis Krancevičius (kontrabosas), Antanas Zakareckas (būgnų komplektas) bei dvi dainininkės, t. y. Onutė Šimoniūtienė ir Jolita Gausienė.

Varnėnų kaimo bendruomenės kapelos "Špokas" nariai

Onutė Šimoniūtienė (vadovė)

 

Varnėnų kaimo seniūnaitė, taip pat Varnėnų kaimo bendruomenės pirmininko pavaduotoja. Visi bendruomenės gyventojai bet kada iškilus bet kokiems klausimams, drąsiai gali kreiptis pagalbos į šią moterį, kuri niekada neatsisako padėti. Ji Varnėnų kaimo kapelos „Špokas“ vadovė.

 

Birutė Purvinienė

 

Daugelį metų dirbo pradinių klasių mokytoja keliose mokyklose. Noriai prisijungė prie Varnėnų kaimo kapelos „Špokas“, kadangi sedėjimas vienoje vietoje ir laiko leidimas namuose – ne jai. Birutė aktyviai įsitraukusi į bendruomenės veiklą, veda renginius, važiuoja į ekskursijas.

Ragina Česnavičienė 

 

Aktyvi bendruomenės kaimo narė, kuri stengiasi įsitraukti į bet kokią bendruomenėje vykdomą veiklą. Ragina turi ne vieną hobį, jai patinka vykti į ekskursijas kartu su Varnėnų kaimo gyventojais, visus stebina savo sugebėjimu megzti įvairiausius drabužius, taip pat be galo patinka gėlės, todėl jos kieme galima pamatyti įvairiausių gėlių. Ragina aktyviai įsitraukusi į kapelos “Špokas” veikla

 

Lena Jasiulevičienė


Nuo pat vaikystės dainuodavo chore, vėliau pradėjo ir šokti bei vaidinti humoro ansamblyje. Visą gyvenimą dirbo miškininke, tačiau išėjusi į pensiją ir atsiradus daugiau laisvo laiko, nusprendė prisijungti prie kaimo kapelos „Špokas“. „Kol galiu – tol dainuoju“ – Lena sako.

Birutė Maziukienė

 

Nuo pat jaunystės buvo labai aktyvi. Visą gyvenimą mėgo dainuoti, todėl užauginusi 4 vaikus, 5 anūkus, atsiradus galimybei nusprendė nedvejoti ir įsitraukti į bendruomenės veiklą ir prisijungti prie kaimo kapelos „Špokas“.


Ona Šimoniūtienė

 

Onutė nuo vaikystės namuose girdėjo įvairias dainas, kadangi jos mama taip pat dainuodavo, todėl tą hobį perėmė iš mamos, ir gavusi galimybę prisijungti prie kapelos „Špokas“ net neabejojusi – sutiko. Didžiausias Onutės hobis yra gėlės ir jų priežiūra, visą laisvą laiką skiria gėlynams.

 

Romas Dudzinskas

 

Muzikantas, kuris ne tik mėgsta dalyvauti įvairiuose renginiuose, tačiau ir įvairių konkursų nugalėtojas. Dalyvauja įvairiose armonikierių varžytuvėse, kuriose užėmęs prizines vietas. Ne vieną kartą dalyvavęs dainų šventėje. Groja ne tik armonika, tačiau ir bajanu.

 

 

Vidas Markelionis

 

Maždaug nuo 15 metų pradėjo vaidinti įvairiuose spektakliuose, dalyvauti renginiuose, kuriuose galėjo atskleisti savo mėgstamas veiklas. Dainuoja ir groja įvairiuose renginiuose ir šventėse. Geriausias draugas – kontrabosas, su kuriuo ir prisijungė prie kapelos „Špokas”.

 

Jonas Ražukas

 

Nuo mokyklos laikų groja armonika. Armonikierių šventėse-varžytuvėse “Grok, armonika” užėmęs prizines vietas. Laisvalaikiu mėgsta keliauti ir aktyviai leisti laiką.

Vytautas Skrabulis

 

Muzikantų muzikantas. Dalyvauja įvairiuose renginiuose, „Kaimo dainos“ dalyvis, užima prizines vietas. Nuo 1997 metų dainuoja ir groja armonika. Džiaugiasi, galėjęs prisijungti prie Varnėnų kaimo bendruomenės kapelos „Špokas“.

 

Antanas Virbalis

 

Aktyvus bendruomenės narys, kuris prisijungė prie Varnėnų kaimo bendruomenės kapelos „Špokas“. Antanas pats savarankiškai išmoko groti gitara, bei kartu su žmona Daiva įkūrė šeimos ansamblį „Virad“. Antanas  mėgsta vykti į įvairias ekskursijas su bendruomene, niekada neatsisako padėti kitiems bendruomenės nariams, noriai įsitraukia į bendruomenės veiklą.

Varnėnų kaimo bendruomenės kapelos "Špokas" foto akimirkos

Varnėnų kaimo bendruomenės kapelos "Špokas" pasirodymai

Share on facebook
Facebook
Scroll to Top

Užsakykite naujienlaiškį!

Pirmi sužinokite visas Varnėnų kaimo bendruomenės  naujienas, informaciją apie artėjančius renginius ir kitą aktualią informaciją!