Maisto banko parama Varnėnų seniūnaitijos gyventojas

Varnėnų kaimo bendruomenė 2015 metais pasirašė paramos sutartį su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“. Šios sutarties tikslas suteikti paramą maisto produktais ir higienos prekėmis, kurią bendruomenė turi išdalinti: mažas pajamas turintiems asmenims ir šeimoms, bedarbiams, mažas pensijas gaunantiems asmenims, vienoms motinoms auginančioms vaikus, gausioms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliems asmenins, socialinės rizikos asmenims.

Maisto produktai Varnėnų ir aplinkinių kaimų gyventojams dalinami kiekvieną penktadienį. Maisto produktus atiduoda Lazdijų mieste esantis prekybos centras “IKI”, ir Maxima kuriuos Varnėnų kaimo bendruomenė parsiveža į Varnėnus. Produktai būna paskutinės dienos galiojimo datos.

Kviečiame Varnėnų kaimo gyventojus informuoti Onutę Šimoniūtienę telefonu 8-620-25883, kam Jūsų nuomone, atsižvelgiant į paramos skyrimo kriterijus, būtų svarbi ši parama. IR PARAMA BŪTINAI PASIEKS JŪSŲ ĮVARDINTĄ ASMENĮ.

Scroll to Top

Užsakykite naujienlaiškį!

Pirmi sužinokite visas Varnėnų kaimo bendruomenės  naujienas, informaciją apie artėjančius renginius ir kitą aktualią informaciją!